Cancel Preloader

Sıkça Sorulan Sorular - S.S.S

hosting image

Sıkça Sorulan Sorular

GENEL SORULAR

SAFE Bilişim'den aldığınız bazı hizmetlere ek ücretsiz olarak hosting sağlıyoruz. Örneğin Web Tasarım paketlerimizde "Starter" paketi için 3, "PLUS+" paketi için 6, "Platinum" paketi için 12 Ay ücretsiz hosting hediye ediyoruz. Bunların dışında bizden Sınırsız Hosting almak isterseniz uygun fiyatlarla bunu sağlıyoruz.

Verileriniz sunucuda size ayrılan bir bölümde güvenle saklanır. Size verilen kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Elbette depolama alanınızı ve kullanıcı sayınızı yükseltebilirsiniz. Yükseltme ücreti 1GB/€1,99. - 1 Kullanıcı/€4,90
Domain işlemlerinizi biz yaptığımızda sadece kaydı alıp size teslim edmiyoruz; olası sorunlarda Safe Bilişim olarak destek sağlıyoruz. Domain süresinin takibi, olası transfer süreçleri, NameServer ve DNS işlemlerini de biz sağlıyoruz.
"Little Support" Paketi hariç diğer tüm paketleri istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Eğer aldığınız bir hizmeti iptal ederseniz sadece kullandığınız gün kadar ücreti ödersiniz. Hizmet alınmayan günlerin ücretini hesabınıza iade ederiz ya da dilerseniz müşteri panelimizde Kredi Puanı olarak veririz. Cayma Bedeli ödemezsiniz.

Maalesef. Sizin adınıza kaydettiğimiz domainlerin iadesi olmadığı için bizde bu işlemi gerçekleştiremiyoruz. Ancak dilerseniz yenileme işlemini iptal edip bir daha domain ve işlem ücreti ödemeyebilirsiniz.
İmzaladığınız alan sadece aldığınız hizmete dair sunduğumuz sözleşme için geçerlidir. Bu olası durumlarda iki tarafın haklarını korumak içindir. Elektronik imzanız (aldığınız başka bir hizmete ait sözleşmeyi imzalamadığınız taktirde) o sözleşme dışında başka hiçbir işlem için kullanılamaz.
Aksi bir durum yaşanmadığı sürece (Ödeme yapılmaması, afet olayları, sistem sorunları vb. dışında) hiçbir hizmetimizi siz istemedğiniz sürece iptal etmeyiz.
Safe Bilişim güvenlik, kalite ve disiplin politikası ile hizmet veriyor. Hizmeti sattıktan sonra umursamamayı değil, daha fazla müşteri memnuniyeti üzerine hareket ediyor. Bu da SAFE Bilişim'i tercih edilir kılıyor.

Burada cevabı yer almayan başka bir sorunuz mu var?

BİZE SORUN