Cancel Preloader

Gizlikik Politikamız

hosting image

Politikamız

GİZLİLİK POLİTİKASI

Safe BİLİŞİM Gizlilik Politikasına Hoşgeldiniz

  1. Merhaba, Biz SAFE BİLİŞİM - IT & Remote Support (“SAFE BİLİŞİM”) Gizlilik Politikamıza hoşgeldiniz. Bu politika, SAFE Bilişim müşterisiyseniz veya Sitelerimize ziyaretçi iseniz kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı belirler. SAFE BİLİŞİM WEB & SAFE BİLİŞİM MÜŞTERİ PANELİ (“Siteleri”) ve oluşturulmuş diğer alt siteleri (“Siteleri”) için geçerlidir.
  2. Bu sözleşmede ‘Biz’, ‘Bizim’ ve ‘SAFE BİLİŞİM’ bizi temsil etmektedir.
  3. 'Politika' diyorsak, bu gizlilik politikasından bahsediyoruz. 'Kullanıcı Şartları' diyorsak, Sitelerin her birini kullanmanın kurallarından bahsediyoruz. Kurallar hizmete göre değişir ve her hizmet bunları ayrı ayrı kullanılabilir hale getirir ve bu politikaya ayrı olarak kendilerinden onay ister.

Topladığımız Kişisel Bilgilerin Türü

  1. Sitelerimizin ziyaretçileri ve kullanıcıları hakkında belirli kişisel bilgilerini topluyoruz.
  2. Topladığımız en yaygın bilgi türleri şunlardır: kullanıcı adları, Üye adları, E-Mail adresleri, IP Adresleri, Diğer İletişim Bilgileri, Anket Yanıtları, Sisteme Yüklenen Dosyalar, Ödeme Aracı Ayrıntıları, İşlem Bilgileri gibi ödeme bilgileri, Destek Talebi Geçmişi vb.. Ayrıca iş başvurularından kişisel bilgileri toplayacağız (özgeçmişiniz, başvuru formunun kendisi ve görüşme notları gibi).

Kişisel Bilgileri Nasıl Topluyoruz?

  1. Kişisel bilgileri doğrudan bize sağladığınızda, Sitelerde gezinirken otomatik olarak veya Sitelerle ilişkili hizmetleri kullandığınızda diğer kişiler aracılığıyla toplarız.
  2. Üyelik kaydını tamamladığınızda, sitelerimizden ürün veya hizmet satın aldığınızda ya da sağladığınızda, bir bültene, e-posta listesine abone olduğunuzda, geri bildirim gönderdiğinizde, bir anket doldurduğunuzda veya bize gönderdiğinizde, kişisel bilgilerinizi toplarız.